תנורי חימום לאמבטיה

תנורי חימום לאמבטיה
תנורי חימום לאמבטיה

הנכם מוזמנים להיחשף לבשורה העיצובית בתחום החימום, ולחוות חוויה חדשה ומהנה של חימום על-ידי גופי החימום החדשניים, היפהפיים והחסכניים של "פיקסול" המשמשים גם תנורי חימום לאמבטיה.
מדובר בסדרת תנורי פיקסול, תנורי חימום מעוצבים במידות ואפליקציות שונות.
הפיקסול מגיע אלינו מאירופה, הוא בעל גימור חד ומדוייק, ועונה על דרישות הפאנג-שואי. תנור חימום
אינפרא אדום אמבטיה אלו הם מהמפנקים והאיכותיים ביותר הקיימים כיום בעולם.

גופי החימום של "פיקסול" עשויים לוחות של זכוכית מחוסמת, מחממים על ידי אור אינפרא אדום, חסכנים בצריכת החשמל, בטיחותיים ביותר ומצוינים לחדרי הרחצה!

החימום של פיקסול אינו מיבש את האויר ומתגלה כשיטה הטובה והנעימה ביותר לתינוקות ולאנשים בעלי בעיות במערכת הנשימה ובעלי רגישויות מיוחדות. כמו כן השיטה ידידותית לסביבה בהיותה צרכנית חסכונית ביותר של אנרגיה. הלוחות בטיחותיים ביותר גם במקום שבו יש מים ואדים אופפים את הסביבה. אין חשש מנגיעה בלוח, שאינו לוהט למגע יד ולכן מתאים במיוחד לילדים.

מתוכנתים על ידי שלט יעודי וניתן לתכנת מספר רב של תוכניות שונות על פי הצרכים המשתנים: להתחיל את החימום לפני שרוחצים את התינוק בבוקר, להוריד את הטמפרטורה להמשך היום, להעלות אותה שוב לקראת הערב והלילה. ניתן לתכנת תוכניות שונות לפי ימי השבוע השונים, בהם סדר היום משתנה וכן הלאה.

ניתן לתלות את המחממים על הקיר בכל מקום שמתאים לכם: למעלה, למטה או בכל גובה רצוי. ניתן לתלותם לאורך או לרוחב הקיר.

יתרון גדול נוסף שיש ללוחות חימום: ניתן להוסיף מתלי מגבות על הלוחות. או אז המגבות גם מתייבשות היטב וגם מתחממות!  בצאתך מהאמבטיה תתעטף במגבת חמימה, רכה ומלטפת, ממש כמו בבית מלון מפואר או בספא יוקרתי!

גופי החימום של פיקסול מגיעים במגוון צבעים ובמבחר גדלים.  צבעוניות הלוחות, באדום או ירוק, מקנים לחדר עליזות ומוסיפים צבע לסביבה. הלוחות בצבעי לבן או שחור מוסיפים אלגנטיות ויוקרה לחדר. לוח בגימור של מראה יכול לשמש כמראה שאינה מתמלאת באדים ומוכנה לשימוש בכל רגע.

הכנסת מחממי "פיקסול" לביתכם ולחדר האמבטיה בפרט – תביא חווית אמבטיה חדשה לביתכם, לילדכם ולכם.

 
התקדמו לגלריית פיקסול בחדרי הרחצה!